Regulamin sklepu

z dnia


1 - Termin wysłania zamowienia do 3 dni roboczych(jeżeli dany produkt jest dostępny w naszym magazynie).
2 - Dołożyliśmy starań, by informacje zawarte na stronach sklepu były zgodne z prawdą i aktualne, jednak nie są one objęte jakąkolwiek gwarancją. Istnieje możliwość, iż produkty mogą różnić w szczegółach od wizerunków i informacji umieszczonych na stronach sklepu. W szczególności nie gwarantujemy, że oferowane przez nas towary nadają sie do określonego celu. Przeznaczenie produktów jest wyłącznie określone w ich instrukcjach obsługi i zastosowania.
3 - Zamieszczone na stronach sklepu www.mbike.pl ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (n.p. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Jeśli zmiana taka dotyczy towarów zamówionych przez Klienta sklepu, jest on o takiej zmianie informowany i może anulowac zamówienie. 4 - Wszystkie ceny są podane z uwzględnieniem wszystkich podatków - tzw. ceny brutto.
5 - Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia lub odrzucenia zamówienia.
6 - Przyjęcie zamówienia nie jest równoznaczne z tym, że zamówienie zostanie w pełni zrealizowane.
7 - Klient ma prawo do zwrotu w stanie niezmienionym otrzymanych towarów w terminie do 14 dni od ich wydania, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności (...) ", Dz.U. Nr 22, poz. 271.
8 - Internetowy Sklep Rowerowy www.mbike.pl jest własnością firmy
Sklep Rowerowy mbike Adrian Zieliński
ul. Łobzowska 40
31-140 Kraków
tel. (012) 633 83 72
NIP: 676-233-94-96
REGON: 240555723
9 - Wpisany do Ewidencji Działalności Gospodarczej przez Prezydenta miasta Tychy o numerze 33841
10 - Wszelkie sytuacje nie opisane powyżej są rządzone przez przepisy Kodeksu Cywilnego.